Hyundai SeasAll mudelivalikus on 5 erinevat standardmootorit ja nendest mitmeid erinevaid versioone võimsusega 125 hobujõust kuni 500 hobujõuni. Nende hulgast leiate kindlasti oma soovile vastava.

 

10 põhjust, miks valida HYUNDAI SEASALL diiselmootor:

 

Loodud töökindlaks ja vastupidavaks!

Hyundai on suuruselt maailma neljas autotootja ning neil on parim tootearendus- meeskond. Hyundai - Kia Motorsis töötab üle 16 000 inseneri, kes igapäevaselt panustavad mootorite arendusse. Seda saab usaldada.

 

Säästlik!

Mõtle korraks bensiinikulule 4-taktilise standarmootoriga paadil. Kas sooviksid säästa kütusekulu?

Bensiini on odavam osta, kuid Hyundai SeasAll mootorite vähene kütuse tarbivus tasub end suuresti ära. Hyundai SeAsall´i tasub investeerida.

 

Uskumatu jõud ja kiirendus!

Soovid kiirendada? Selle mootoriga saad! Hyundai SeasAll muutuva geomeetriaga turbo (VGT) annab ühtlase pöördemomendi kogu pöörete vahemikus.See tähendab, et paat haakab kergesti liuglema ning ei pea kasutama kõrget sõidukiirust. See on eriti sobiv veesuusatamiseks ja raskematele paatidele.

 

Odavam osta!

Hyundai SeasAll on uus tegija turul. Mootorid on konkurentsivõimelised ning hinnad võrreldes teistega soodsamad. Sel moel saame suurema turuosa ja Teie säästate märkimisväärse summa raha. Samuti on hooldus- ja varuosade hinnad samaväärsed autovaruosade hinnaklassiga – ei ole lisatud "mere" maksu.

 

Superior tehnoloogia!

Kaasaegne tehnoloogia on meie käsutuses ning see algab juba võrreldes teistega tugevamast "plokist". Silindri rühmad on valatud grafiit-malmi segust (CGI). See võimaldab väiksemat vibratsiooni, paremat vastupidavust ja vaiksemat heli. Suurem efektiivsus saavutatakse samaaegselt survesüsti (CRDi) ja pieso-elektriliste pihustitega. Mootori juhtseade (ECU) vastutab kütuse juurdevoolu kontrolli eest. Vaikne töö, väike kütusekulu ja vähem heitmeid.

 

Vastutustundlik keskkonna suhtes!

Hyundai SeasAll diiselmootorid vastavad või on alla nõutava emissiooni taseme. Me mõistame, et mootorid ei tohi saastada ei mere-, jõe ega järvevett.

 

Information ühe hetkega!

Kõik Hyundai SeasAll mudelid on varustatud mootori töötamise näidikutega (EOI), mis näitavad mootori pöörlemiskiirust, temperatuuri, seguklapi gaasi asendit, kütusekulu, sõiduaega jm. Ja mis kõige tähtsam, sinna on sisseehitatud tester, mis annab teada võimalike vigade veakoodid.. Samuti on võimalik ühendada NMEA 2000 adapter, kust saab sama informatsiooni nt. navigeerimis-ekraanile.

 

Suurepärane võimsuse / kaalu suhe!

Meie võimsad, kuid kerged mootorid annavad parema sooritustulemuse.Võimsuse / kaalu suhe on isegi parem kui paljudel bensiinimootoritel. Ei ole vaja tassida kaasa "mõttetut rauda." Jõud on kasutamiseks paadile ja inimestele.

 

Lihtne hooldada!

Filtrid, mereveepump jt hooldust vajavad tarvikud on hästi positsioneeritud. Elektrooniline õlivahetuspump teeb õlivahetuse lihtsaks ja kiireks. Generaatori rihm, nokkaketjun nukk ja klapivahe reguleeritakse automaatselt. Merevee filtrisse lisatakse talveks jahutusvedelik.

 

Parim edasimüümiseks!

Muidugi soetate uue mootori isiklikuks kasutamiseks. Ühel päeval aga soovite oma paati müüa või vahetada. Siis avastate, kui lihtsaks see osutub, kui Teil on Hyundai SeasAll mootor. Seda on lihtne müüa ja saate seda teha kõrgema hinnaga. Veenduge, et Teie järgmisel veesõidukil oleks Hyundai SeasAll mootor.

Hyundai Seassall meremootorid

Tekno-Marine Eesti OÜ  

Tel. (+ 372) 45 94 638​

E-mail: rauno@tekno-marine.fi

© Copyright Tekno-Marine 2015. All rights reserved.